Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Thajsko za skvělé ceny online

Golfová akademie

 

Ve spolupráci s Heartland Golf Schools, jsme pro Vás připravili opravdovou lahůdku. Golfovou akademii pro juniory, začátečníky i pokročilé

Heartland Golf Schools  byla založena v roce 1995 v St Louis, Missouri, USA. Zakladatel pan Ed LeBeau od začátku naplňuje svou vizi, aby se golfové učení stalo jednoduché a přístupné všem. Učitelem pan LeBeaua nebyl nikdo jiný, než Manuel de la Torre, člen americké PGA síně slávy, který je zakladatelem mezinárodně uznávaného golfového výukového programu.

Společně s p. Tony Meechaiem, členem Americké asociace golfu - PGA of America, přenesl p. LeBeau zkušenosti a metody amerického Heartlandu do Asie a prvním sídlem HGS Asia se stal Royal Springfield Country Club v  thajském královském městě Cha-am.

HGS patří mezi světově nejuznávanější Golfové školy. To, že teď máme možnost využít metod a zkušeností této světoznámé instituce také v Thajsku, je pro český golf velice pozitivní informace a může být přínosem do budoucna. Nejen, že Thajsko nabízí celoroční možnost tréninku, ale také cenové relace jsou přizpůsobeny asijskému trhu a tak za srovnatelnou kvalitu služeb zaplatíte pouze zlomek americké ceny. Pro ty, kteří to s golfem myslí vážně, je to jedinečná příležitost, jak dosáhnout na nejvyšší mety ve svém oboru.

 

Naše programy:

Junior Rising Stars program:

Tento program je určen golfistům od 6 do 16 let. Cílem tohoto programu je naučit mladé hráče správným základům hry, pravidlům a etice v zábavné a vzrušující atmosféře. Dbáme na to, aby se mladí hráči naučili správné technice hry a lásce ke golfu. Obsah jednotlivých výukových programů je přizpůsoben individuálně každé kategorii.

Junior program je vhodný pro - začátečníky

                                              - středně pokročilé

                                              - pokročilé

Už o jarních prázdninách může mít Váš mladý, nadějný golfista náskok před ostatními, ktří ještě nepoznali kvalitu HGS.

 

Dejte nám 2 dny ► dvoudenní golfová škola

Dejte nám 2 dny a pocítíte faktické zlepšení Vaší hry.  Jednoduché a přirozené učební metody, kdy jsou jednotlivé hodiny v průběhu celého dne stavěny posloupně na sebe a hráč cítí průběžné zlepšování své výkonnosti umožňuje lepší vnímání každé lekce a inspiruje golfistu k následnému cvičení.

Tento formát, postavený na základech amerického vzoru HGS, je velmi oblíbený a záměrem tohoto programu je inspirovat každého golfistu k následnému individuálnímu tréninku a zlepšování osobní výkonnosti.

Každý absolvent naší dvoudenní golfové školy bude odcházet s pocitem většího sebevědomí, zkušenostmi a radami co dělat, aby se neustále zlepšoval.

Programy této školy jsou připraveny pro     - začátečníky

                                                                  - středeně pokročilé

                                                                  - pokročilé

 

GO Pro - Individuální program

je intenzivní forma výuky postavená na zkušenostech a dovednostech jednotlivých golfistů a jejich potřebách. Naši profesionální trenéři každému hráči poskytnou individuální výukový program založený na principech HGS a zaměří se na slabší stránky výkonu jednotlivých hráčů. Tento program využívají zejména hráči kteří se chtějí, nebo už se účastní golfových turnajů. Tento program je skvělou vstupenkou do světa velkého golfu.

 

Firemní golf

Odměňte své zaměstnance, klienty nebo partnery darem zlepšujícím osobní golfové kvality. Firemní golf je skvělý způsob, jak své kolegy nebo obchodní partnery hodnotně naučit golf, vybudovat nové obchodní sítě nebo budovat nové vztahy a zvýšit prosperitu vašeho businessu.

Firemní golfový program lze sjednat pro skupiny od 6 do 30 osob. Máme program připravený pro začátečníky i zkušené golfisty.

 

Všechny nabízené programy lze spojit s dalším individuálním golfovým programem a pobytem v Thajsku. Na základě vybraného programu Vám rádi připravíme následný pobyt a možnost využít golfová hřiště světové úrovně.

Neváhejte nás kontaktovat pro podrobnosti.

TOPlist
Rezervujte si letenky online ZDE
Rezervujte si letenky online ZDE
Thajsko - rezervace hotelů online ZDE
Thajsko - rezervace hotelů online ZDE
Aktuání čas Thajsko
Už máte svojí GFC?
Už máte svojí GFC?