Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Thajsko za skvělé ceny online

Transfery do hotelů

Po příletu do Bangkoku si mnoho turistů klade otázku "Ajak dál?" V příletové hale Vás obklopí tlupa nahaněčů, kteří z Vás s tradičním thajským úsměvem sedřou kůži. Jejich služby jsou mnohem dražší než oficiální TAXI-METER, které jsou na letišti také k mání.

BTS Bangkok

V současné době už je ale v provozu také BTS - EXPRES LINE, která Vás za 90,-THB pohodlně dopraví z budovy letiště až do centra Bangkoku, kde jsou k dispozici další návazná spojení do celého Thajska.      

 

K cestám po Thajsku se dá využít autobusů, dálkové VIP mají lůžkovou úpravu, takže se klidně Z Bangkoku můžete vidat za krásnými plážemi na jih, nebo do hor na severu. Cestování autobusy v Thajsku je bezpečné a nemusíte mít obyvy, že by Vás někdo obtěžoval.

Dobrodrzžnější a méně bezpečné je cestování vlakem. Je ale mnoho cizinců, kteří si tento způsob nemůže vynachválit a to nejen proto, že je nejlevnější.

Chcete-li ale předejít zbytečným problémům se sháněním Taxi nebo jiného způsobu přepravy po Vašem příletu do Bangkoku, rezervujte si přímo zde, společně s rezervací hotelu nebo letenky, také transfer z letištš do hotelu i zpět. Pro jednotlivce i skupiny jsme vždy levnější než letištní konkurence a navíc, s námi se domluvíte česky. Nebo se domluvíte anglicky? Ani to však nemusí být výhoda, protože většina taxikářů Vám ani tak nebude mnoho rozumět. Napište nám o co byste měli zájem - my Vám maximálně do 24 hodin odpovíme.

Zajistíme Vám dopravu kvalitními a spolehlivými vozidly, minibusy nebo autobusy s prověřenými řidiči pro Vaše příjemné cestování. Cenové kalkulace stanovujeme na zákadě individuálních požadavků. V případě zájmu nás můžete kontaktovat.

 

ToyotaOsobní automobily pro jednotlivce:

Cestování osobními automobily patří mezi turisty k velice oblíbenému způsobu dopravy.   

Pro naše klienty využíváme vozidel vyšší střední třídy, ale je možné si u nás objednat i luxusní značky.

 

Minibus                                                                                Minibusy - VAN pro skupiny do 10 osob:

cestování VANem je v Thajsku velice oblíbené. Existuje zde řada modifikací, od základní ( především pro veřejnou dopravu ), VIP ( kterou využívají hlavně podnikatelé a velké firmy ) až po VIP LUX ( tu využívají především bohatí thajci a také politici ).

Pro naše klienty máme k dispozici variantu VIP, do jejíž výbavy mimo jiné patří i 17" LCD TV, kterou využíváme při delším cestování nebo celodenních a vícedenních výletech.

 

   

Autobusy pro větší skupiny nad 20 osob:

Teď se najde určitě mnoho šťouralů, kteří se budou ptát: " A co když nás bude např. 16?" Ale ano, i s takovou variantou počítáme. Je však pro vás cenově výhodnější využít 2 VAN minibusy.

Máme pro Vás připraveny kylitní autobusy, jen někomu chviku trvá, než si zvykne na thajskou výzdobu. Thajci někdy výzdobu interiéru, na náš vkus, přehánějí. Nicméně zapomeňte na cestování typu Karosa!

Rezervujte si zde

TOPlist
Rezervujte si letenky online ZDE
Rezervujte si letenky online ZDE
Thajsko - rezervace hotelů online ZDE
Thajsko - rezervace hotelů online ZDE
Aktuání čas Thajsko
Už máte svojí GFC?
Už máte svojí GFC?