Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Thajsko za skvělé ceny online

Pattaya plná golfu

Pattaya plná golfu

Hotel Asia Pattaya ****    

Hotel je rozpoložen na jednom z nejhežčích míst v Pattaya. Nachází se na skále uprostřed tropických zahrad a má krásný výhled na Thajský záliv. Může se pochlubit vlastním golfovým hřištěm a pláží, nebo skvělým bazénem v hotelové zahradě. Pro milovníky golfu a klidného prostředí je hotel ideálním místem pro příjemnou dovolenou.

Restaurace Cliftop Seafood Pavilion nabízí čerstvé pokrmy z mořských plodů, zatímco kavárna Morakot Coffee Shop, která je otevřena 24 hodin denně, nabízí mezinárodní menu. Bar se nachází přímo uprostřed bazénu a nabízí osvěžující nápoje.

 

Hosté si mohou, kromě jiného, zahrát kulečník nebo si zacvičit ve fitness centru. Můžete také protančit noc na diskotéce Neptune a pokud si chcete prohlédnout okolí, svou cestu si můžete naplánovat na přepážce s turistickými informacemi.

Vybavení hotelu:

Obecné: restaurace, bar, recepce otevřená 24 hodin denně, výtah, trezor, klimatizace, prostor pro kuřáky, soukromá pláž, restaurace (à la carte), restaurace (formou bufetu), snack bar

Aktivity:  vlastní 9 holes golfové hřiště v areálu hotelu, tenisový kurt, fitness centrum, masáže, minigolf, venkovní bazén (po celý rok)

Internet: Internetové připojení není k dispozici, ale to se může během krátké doby, podle informací vedení hotelu, změnit.

Vybavení pokoje:

trezor, klimatizace, posezení, sprcha, toaletní potřeby, toaleta, telefon, video, satelitní TV, lednička.    Velikost pokoje: 30 m2

 

 

 

 

Cena za pokoj s výhledem do zahrady (na golf ):         7 nocí                19.920,- Kč

                                                                                   10 nocí                23.595,- Kč

                                                                                   12 nocí                26.750,- Kč

Příplatek za pokoj s výhledem na moře                                                                                        + 8,- USD osoba/den

 

 Cena zahrnuje:     transfer z letiště v Bangkoku a zpět, ubytování, dopravu na golfová hřiště, 5x green fee

Cena nezahrnuje: pojištění a letenku Praha - Bangkok a zpět

 

 

 

Na vyžádání Vám zašleme podrobné informace o tomto produktu, nebo vám sestavíme individuální golfový balíček pole vašich představ a požadavků.

Spolupracujeme s více než 160 golfovými kluby a 1.800 hotely po celém Thajsku. Naše balíčky nemají přesně stanovený termín pobytu a to jen proto, že každý golfový pobyt přizpůsobíme vašim termínům včetně délky pobytu.

 

 

TOPlist